Golden Yacca Plus – detoxikácia prirodzenou cestou

Detoxikácia je proces, ktorý v ľudskom tele prebieha prakticky nepretržite. Aj keď je náš organizmus prirodzene nastavený na takéto „samo-uzdravovanie“ - odstraňovanie nepotrebných a odpadových látok z tela, musí v dnešnej dobe odolávať oveľa väčšiemu množstvu škodlivín než ako tomu bolo v minulosti.

Hoci všetci vieme, ako zdravie a vitalita ovplyvňujú kvalitu nášho života, venujeme im stále málo pozornosti. Uponáhľaný životný štýl, kvalita a spôsob pripravovaných potravín, či spôsob trávenia voľného času majú na naše telo a jeho fungovanie zásadný vplyv. Preto je potrebné náš organizmus detoxikovať v pravidelných intervaloch.

Výživový doplnok Golden Yacca Plus obsahuje 50% saponínov a 50% zeleného jačmeňa, pričom oba tieto prírodné zložky fungujú na inom princípe a ich vzájomným pôsobením sa dosiahne komplexnejší účinok celého procesu detoxikácie.

Yucca Schidigera – rastlina so zázračnými účinkami

Yucca Schidigera je vždy zelená rastlina, z ktorej sa šetrnými technológiami získava extrakt vo forme prášku a ktorá rastie celoročne v náročných púštnych podmienkach na území USA a Mexika.

Pôvodní obyvatelia, americkí indiáni z kmeňa Navaho, túto rastlinu nazývajú aj „Stromom života“ a po celé stáročia ju využívajú nielen ako úžitkovú rastlinu, ale aj ako doplnok ich každodennej stravy. 

Yucca obsahuje saponíny

Počuli ste už niekedy o saponínoch? Saponíny sú aktívne látky predovšetkým rastlinného pôvodu, ktoré pomáhajú znižovať povrchové napätie v tele. Keďže sa proces detoxikácie začína v tráviacom trakte, účinkujú saponíny najprv tam a pomáhajú rozpúšťať usadeniny.

Zlepšujú tak celkové trávenie prijímanej potravy. Tým prispievajú k lepšiemu vstrebávaniu živín a napomáhajú tak účinne metabolizovať ostatné zložky potravy.

Zelený jačmeň a jeho účinky

Zelený jačmeň sa zaraďuje k superpotravinám, pretože pomáha z tela vylučovať zaťažujúce látky akými sú rôzne chemické aditíva, či pesticídy. Najväčší vplyv na celkovú detoxikáciu majú obsiahnuté enzýmy a chlorofyl.

Celkovo tak zelený jačmeň podporuje očistu tela a metabolizmus, je prírodným zdrojom celého radu vitamínov a minerálnych látok, ktoré ľudskému organizmu umožňujú dlhodobú, nepretržitú a vyrovnanú činnosť.  

Detoxikácia pomocou Golden Yacca Plus

Pre čo najlepší výsledok detoxikácie sa odporúča užívať celú kúru Golden Yacca Plus 70g (1 celé balenie) bez prerušenia.

Odporúčaná denná dávka pre dospelého človeka sú 2 až 4 tobolky denne
(dávkovanie 1-0-1 alebo 1-2-1).

Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípadné predávkovanie nemá škodlivé účinky.


Nezabúdajte však, že výsledky očistnej kúry sú do značnej miery závislé
aj na celkovom stave vášho organizmu.


Detoxikácia organizmu

Saponíny obsiahnuté
v rastline Yucca Schidigera
pôsobia v tele rýdzo fyzikálne a napomáhajú tak k detoxikácii organizmu odstraňovaním usadenín.


Podpora metabolizmu

Obsiahnuté saponíny napomáhajú
k odstraňovaniu odpadových produktov látkovej premeny
z ľudského tela.


Doplnenie vitamínov

Vďaka 50% obsahu zeleného jačmeňa organizmus získa dôležité minerály a vitamíny pre správne fungovanie organizmu.

 
Existuje mnoho spôsobov ako môžeme pomôcť nášmu telu obnoviť jeho funkcie. Detoxikácia pomocou saponínov a zeleného jačmeňa patrí preto k šetrným a prirodzeným metódam detoxikácie, ktorú môžete kedykoľvek podstúpiť v pohodlí svojho domova.