Golden Yacca - otázky, ktoré sa nás často pýtate

Premýšľate o kúpe výživového doplnku Golden Yacca? Radi Vám v nasledujúcom článku poskytneme užitočné informácie, ktoré by ste pred samotným nákupom tohto produktu mali brať v úvahu.

Pripravili sme pre Vás prehľad 10 najčastejších otázok, s ktorými sa na nás v súvislosti s užívaním výživového doplnku Golden Yacca obraciate.

1. ČO JE TO GOLDEN YACCA?

Golden Yacca je doplnok stravy, ktorý obsahuje prírodné saponíny - účinné látky, ktoré pomáhajú znižovať povrchové napätie v celom organizme. Znižovaním povrchového napätia saponíny prispievajú k rozriedeniu a postupnému odstraňovaniu rôznych pevných častíc, ktoré sa usádzajú v našom tele. Odstránením týchto usadenín z ľudského tela, ktoré vznikajú predovšetkým nesprávnymi stravovacími návykmi, saponíny napomáhajú k celkovej detoxikácii organizmu.

Extrakt saponínov v podobe prášku, ktorý sa získava šetrnou technológiou z rastliny Yucca Schidigera, je pre jednoduchšie dávkovanie balený vo forme želatínových toboliek. Produkt neobsahuje žiadne chemické prídavky ani farbivá.

Výživový doplnok Golden Yacca nie je určený ako náhrada pestrej stravy ani liekov. Človek, ktorý užíva preparát Golden Yacca sa aj naďalej riadi radami svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.

UPOZORNENIE: Výživový doplnok Golden Yacca nesmú užívať osoby po transplantácii celého orgánu.

2. ČO SÚ TO SAPONÍNY?

Saponíny sú bioaktívne zložky obsiahnuté hlavne v rastlinách. V prírode sa vyskytuje viac ako 150 druhov saponínov, ktoré majú viacero účinkov. Výživový doplnok Golden Yacca obsahuje steranové a terpenové saponíny, ktoré sa získavajú z rastliny Yucca Schidigera a podporujú látkovú výmenu v organizme.

Saponínové zložky v rastline Yucca Schidigera znižujú povrchové napätie všetkých sedimentov a škodlivých elementov v krvi, riedia ich a týmto spôsobom pomáhajú k ich odstráneniu z ľudského tela, čím pomáhajú detoxikovať organizmus (schválené zdravotné tvrdenie podľa platných nariadení a odborného výkladu EÚ).

3. AKÝ JE ROZDIEL MEDZI GOLDEN YACCA A GOLDEN YACCA PLUS?

Prípravok Golden Yacca obsahuje extrakt z rastliny Yucca Shidigera vo forme prášku, ktorý je bohatý na saponíny. Golden Yacca sa odporúča ako výživový doplnok v prípade, ak plánujete detoxikovať svoj organizmus. Môžete ho užívať podľa potreby aj niekoľkokrát do roka, poprípade dlhodobo, v závislosti na Vašej kondícii a zdravotnom stave. Prípravok Golden Yacca môžete úžívať aj ako prevenciu pred usádzaním tuhých častíc v tele.

Prípravok Golden Yacca Plus obsahuje 50% extraktu z rastliny Yucca Schidigera a 50% prášku zo zeleného jačmeňa. Zelený jačmeň je prírodným zdrojom celého radu vitamínov a minerálnych látok, ktoré ľudskému organizmu umožňujú dlhodobú, nepretržitú a vyrovnanú činnosť. (schválené zdravotné tvrdenie podľa platných nariadení a odborného výkladu EÚ).

Prípravok Golden Yacca Plus je vhodný, ak chcete detoxikovať svoj organizmus a zároveň telu dodať vitamíny a minerálne látky, ktoré su prirodzene obsiahnuté v jačmeni. Golden Yacca Plus môže byť užívaný aj ako súčasť regenerácie po športe alebo pri zvýšenej fyzickej záťaži.

4. AKO FUNGUJE DETOXIKÁCIA S GOLDEN YACCA?

Prípravok Golden Yacca je výživový doplnok určený na detoxikáciu tela. Obsiahnuté saponíny v prípravku Golden Yacca odstraňujú nežiadúce pevné látky, škodlivé nečistoty a usadeniny z ľudského tela. Za pomoci saponínov dochádza k riedeniu škodlivých usadenín a k ich efektívnejšiemu vylučovaniu z ľudského tela. Odstránenie nežiadúcich nečistôt z tela je hlavným cieľom detoxikácie pomocou prípravku Golden Yacca.

Detoxikácia je spôsob ako regenerovať naše telo prirodzeným spôsobom. Nejedná sa o žiadnu drastickú diétu, ale o súčasť zdravého životného štýlu. Detoxikácia je prospešná telu na mnohých úrovniach, a jej súčasťou nie je len vyvážená strava, ale aj pohyb a zdravý spánok. Ak si zvoleným postupom detoxikácie nie ste istý, odporúčame konzultovať priebeh detoxikácie s Vaším ošetrujúcim lekárom alebo distribútorom produktu.

5. PO AKEJ DOBE POCÍTIM POZITÍVNE ÚČINKY GOLDEN YACCA?

Pôsobenie prípravku Golden Yacca je u každého klienta veľmi individuálne a zavisí od viacerých faktorov – rýchlosť metabolizmu, životný štýl, vek, strava, atď. Niekto sa preto cíti výrazne lepšie už v prvých dňoch užívania prípravku, niektorí na sebe pozorujú výrazné zlepšenie až neskôr.

Ideálne je preto spraviť si kontrolné vyšetrenie u svojho ošetrujúceho lekára pred začiatkom a po ukončení detoxikačnej kúry s Golden Yacca, aby ste zistené výsledky mohli objektívne porovnať.

6. KEDY POČAS DŇA MÁM GOLDEN YACCU UŽÍVAŤ A V AKOM MNOŽSTVE?

Odporúčaná denná dávka Golden Yaccy pre dospelého človeka sú 2 tobolky denne, ráno a večer (1-0-1). Pri zvýšenej záťaži (fyzickej aj psychickej) je možné dávku navýšiť na 6 toboliek denne. Prípadné predávkovanie nemá žiadne vedľajšie účinky, avšak užívanie viac ako 6 toboliek denne nie je nutné.

Účinok Golden Yacca nie je ovplyvnený stravou, môžete ich teda užívať nalačno alebo po jedle. Je dôležité, aby ste tobolku zapili studenou alebo vlažnou tekutinou. Pri vyšších teplotách dochádza k zníženiu účinných látok. Počas užívania prípravku Golden Yacca nie je potrebné zvyšovať príjem tekutín, stačí dodržiavať zásady správneho pitného režimu.

Ako začať s dávkovaním?
Dospelý človek užíva prvý týždeň kúry 1 tobolku denne, najlepšie ráno. Od druhého týždňa sa užíva jedna tobolka ráno, druhá večer. Očistná kúra si vyžaduje užívanie najmenej toľkých "malých" flakónov (22 g), koľko má človek "krížikov" na chrbte. To znamená, 30-ročný aspoň jedno balenie Golden Yacca 75g, 50-ročný jedno balenie Golden Yacca 150g, atď.

7. MÔŽEM UŽÍVAŤ GOLDEN YACCA DLHODOBO?

Prípravok Golden Yacca sa môže užívať aj dlhodobo. Nemá žiadne nežiadúce vedľajšie účinky a nie je návykový. V súčasnosti je naše telo vystavované toxínom nielen z jedla, ale aj zo životného prostredia, či práce. Preto je pravidelná detoxikácia organizmu prospešnejšia ako jednorázové vyššie dávky prípravku Golden Yacca.

8. MÔŽEM GOLDEN YACCA UŽÍVAŤ AJ POČAS TEHOTENSTVA?

Prípravok Golden Yacca sa môže užívať aj v období tehotenstva, nemá žiaden vplyv na priebeh tehotenstva a vývoj dieťatka. O vhodnosti užívania sa však radšej poraďte so svojím ošetrujúcim lekárom.

9. JE GOLDEN YACCA VHODNÁ AJ PRE DETI?

Prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov. Odporúčaná denná dávka pre deti od 3 do 10 rokov je prvý týžden len pol tobolky, najlepšie ráno. Druhý týždeň pol tobolky ráno a pol tobolky večer. Deti nad 10 rokov užívajú normálne dávky ako dospelí a mali by užiť aspoň dva flakóny.

10. ČO KEĎ UŽÍVAM INÉ LIEKY? MÁM O UŽÍVANÍ TOHTO VÝŽIVOVÉHO DOPLNKU INFORMOVAŤ SVOJHO LEKÁRA?

Výživový doplnok Golden Yacca je možné zaradiť do jedálnička počas akejkoľvek liečby. Golden Yacca nie je liekom. Lieky obyčajne pôsobia v organizme na chemickej alebo biologickej báze. Saponíny obsiahnuté v prípravku Golden Yacca účinkujú rýdzo fyzikálne, teda pomáhajú znižovať povrchové napätie. Golden Yacca preto neznižuje ani neovplyvňuje účinky predpísaných liekov, resp. účinky iných výživových produktov (vitamíny a doplnky výživy).

Golden Yacca kontraindikácie:
U prípravku Golden Yacca existuje len jedna kontraindikácia - preparát Golden Yacca nesmú užívať osoby po transplantácii celého orgánu. (kostná dreň, ľadviny, srdce, apod.).

Zlomeniny (fixácia pomocou skrutiek), zubné implantáty, umelé vnútroočné šošovky a rekonvalescencia po operácii nie je kontraindikáciou pri užívaní produktu Golden Yacca.