Golden Yacca - dávkovanie

Detoxikácia je účinný spôsob ako naštartovať prirodzenú obranyschopnosť organizmu, či spôsob ako podporiť unavený metabolizmus. Detoxikácia ako taká môže prebiehať na viacerých úrovniach. Dôležité je preto zvoliť si vhodný spôsob detoxikácie, ktorá nemá žiadne negatívne vedľajšie účinky na naše zdravie.

Princíp detoxikácie pomocou saponínov je založený na postupnom odstraňovaní usadenín, ktoré sa v tele, či jednotlivých orgánoch nahromadili. Saponíny obsiahnuté vo výživovom doplnku Golden Yacca pôsobia na každého individuálne a ich účinok sa vždy odvíja a závisí hlavne aj od aktuálneho zdravotného stavu užívateľa.

Pre maximálny účinok sa preto odporúča užívať prípravky s obsahom kvalitných saponínov, ktoré sú získavané šetrnou extrakciou z jednotlivých častí rastliny Yucca Schidigera.

 

Odporúčané dávkovanie (Predpokladom pre doleuvedené dávkovanie je dobrá celková kondícia a zdravotný stav užívateľa)

Golden Yacca: Odporúčaná denná dávka Golden Yaccy pre dospelého človeka sú 2 tobolky denne, ráno a večer (1-0-1). Pri zvýšenej záťaži (fyzickej aj psychickej) je možné dávku navýšiť na 6 toboliek denne.

Dospelý človek užíva prvý týždeň kúry 1 tobolku denne, najlepšie ráno.
Od druhého týždňa sa užíva jedna tobolka ráno, druhá večer.

Očistná kúra si vyžaduje užívanie najmenej toľkých malých flakónov (22 g), koľko má človek krížikov na chrbte. To znamená, 30-ročný aspoň jedno balenie Golden Yacca 75g, 50-ročný jedno balenie Golden Yacca 150g, atď.

Ako odporúča užívať prípravok Golden Yacca známy český bylinár Břetislav Nový, známy ako Dědek kořenář, sa dozviete TU ZDE

Golden Yacca Plus: Odporúčaná denná dávka pre dospelého človeka sú 2 až 4 tobolky denne (dávkovanie 1-0-1 alebo 1-2-1). Ideálna komplexná detoxikácia tela na jar alebo na jeseň, ktorá vďaka obsahu zeleného jačmeňa doplní do tela potrebné vitamíny a minerály.

Pre čo najlepší výsledok detoxikácie sa odporúča užívať celú kúru Golden Yacca Plus 70g (1 celé balenie) bez prerušenia.

Výživový doplnok Golden Yacca nie je určený ako náhrada pestrej stravy ani liekov. Človek, ktorý užíva preparát Golden Yacca sa aj naďalej riadi radami svojho lekára. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Prípadné predávkovanie nemá škodlivé účinky.

Dávkovanie Golden Yacca alebo Golden Yacca Plus pre deti (od 3 do 10 let):

Prípravok nie je určený pre deti do 3 rokov. Odporúčaná denná dávka pre deti od 3 do 10 rokov:

  • prvý týžden len pol tobolky denne, najlepšie ráno.
  • druhý týždeň 2x pol tobolky denne, pol tobolky ráno a večer.

Deti nad 10 rokov užívajú normálne dávky ako dospelí a mali by užiť aspoň dva flakóny.

Všeobecné inštrukcie k dávkovaniu Golden Yacca:

Užívajte radšej menšie dávky denne než jednorázovo veľa. Začínajte s nízkymi dávkami, obzvlášť ak nemáte žiadne alebo len malé predošlé skúsenosti s detoxikáciou. Výživový doplnok Golden Yacca nemá žiadne vedľajšie účinky a nie je návykový.

Nepreháňajte. Známe porekadlo „Menej je viac“ platí aj pri detoxikácii pomocou saponínov. Vymedzte si vždy určitú dobu v priebehu roka, kedy sa budete svedomito venovať detoxikácii a prispôsobte tomu aj váš životný štýl.

Užívajte tú istú dávku produktu s rovnakým podielom saponínov po dobu niekoľkých dní alebo týždňov. Pozorujte na sebe účinky a podľa potreby (ne)upravujte dávku.

Berte do úvahy možné vedľajšie prejavy detoxikácie. Golden Yacca je prírodný výživový doplnok na báze saponínov, napriek tomu však tolerancia a reakcie organizmu na detoxikáciu môžu byť rôzne. Preto sa zriedka na začiatku detoxikácie môžu vyskytnúť aj krátkodobé sprievodné príznaky, napr. u ekzémov môže na začiatku užívania dôjsť k zhoršeniu stavu alebo u artrózy sa môže vyskytnúť dočasné zhoršenie bolesti kĺbov.

Spôsob a priebeh detoxikácie konzultujte so svojim lekárom, v prípade, ak ste prekonali závažnejšie ochorenie alebo ak trpíte nejakou chronickou chorobou.

Golden Yacca a kontraindikácie: U prípravku Golden Yacca existuje len jedna kontraindikácia - preparát Golden Yacca nesmú užívať osoby po transplantácii celého orgánu. (kostná dreň, ľadviny, srdce a pod.).

Zlomeniny (fixácia pomocou skrutiek), zubné implantáty, umelé vnútroočné šošovky a rekonvalescencia po operácii nie je kontraindikáciou pri užívaní produktu Golden Yacca.

Ako rozlíšiť kvalitné výživové doplnky s obsahom saponínov

Dozviete sa V TOMTO ČLÁNKU - ZDE