O nás

EGYM Slovensko - rodinná firma s tradíciou

Produkt Golden Yacca je na slovenskom trhu stabilne zastúpený už od roku 1993. Predstavuje tak stálu kvalitu, za ktorú sa môže zaručiť veľa našich spokojných zákazníkov, partnerov a priateľov. Produkt Golden Yacca si navyše, ako kvalitný rastlinný doplnok výživy, získal aj odborné uznanie lekárov, prírodných liečiteľov a lekárnikov.


Spoločnosť EGYM Slovensko s.r.o. je rodinný podnik, ktorý založila rodina Bankó. Postupné oboznamovanie verejnosti s výživovým doplnkom Golden Yacca viedlo nielen k rozširovaniu spolupráce v rámci rodiny, ale aj k vytváreniu pracovných ponúk pre ďalších zamestnancov. V súčasnosti sa už do každodenných činností spoločnosti aktívne zapája aj druhá generácia rodiny Bankóovej.

Úcta k zdraviu je naša motivácia

Našou motiváciou je úcta k zdraviu, pretože veríme, že vhodne zvolená prevencia je lepšia ako dlhodobé alebo opakované liečenie konkrétnych chorôb. Cieľom našej rodinnej firmy je informovať našich zákazníkov a všetkých záujemcov o zdravý životný štýl o možnostiach detoxikácie tela, vzdelávať ich vo výžive a presadzovať tak myšlienku celostnej medicíny ako udržateľného životného štýlu.

Naša veľká Yacca rodina

Za viac ako 25 rokov pôsobenia na českom i slovenskom trhu, a v spolupráci s našimi dealermi, sme vybudovali dobré meno a dôveru v produkt Golden Yacca. Preto si veľmi vážime kvalitu práce našich dílerov a distribútorov a ich prínosu k vytváraniu dobrého mena produktu Golden Yacca.

Výživový doplnok Golden Yacca má silu nielen v kvalite a dlhoročnom úspechu, ale hlavne aj v tom, že za naším produktom stoja spokojní zákazníci a dôveryhodní distribútori. Vybudovali sme jednu veľkú rodinu priateľov a nikdy sa nesnažili nadraďovať, či byť dôležitejší, než naši spolupracovníci alebo zákazníci.


prírodný produkt


rešpektujeme dokonalosť
prírody

skúsenosti od roku 1993

žiadne umelé aditíva


Naším dlhoročným mottom je vždy pristupovať ku každému nášmu zákazníkovi ľudsky a s úctou, nehľadiac na peniaze a vlastné záujmy. Svoju každodennú prácu robíme s veľkým elánom a pokorou. Myslíme si, že v dnešnom svete bez týchto zásad nemôže mať dlhodobú budúcnosť žiadny produkt alebo firma.

Teší nás, že od našich spokojných zákazníkov dodnes každodenne dostávame pozitívne referencie a ohlasy a že Vaša dôvera v Golden Yaccu aj po toľkých rokoch naďalej rastie.

Pre nás je toto najväčším dôkazom o kvalite produktu Golden Yacca, ktorý Vám už po takmer tri desaťročia ponúkame.

História spoločnosti EGYM

Obchodný názov Golden Yacca vytvoril v roku 1988 Roland Turwald zakladateľ materskej spol. EGYM so sídlom v Nemecku.

 

Názov EGYM je skratkou anglických slov European Golden Yacca Marketing.

Názov Golden Yacca je vytvorený z kombinácie slov Golden a Yacca. Prvé slovo GOLDEN sa odvoláva na hodnotu rastliny Yucca Schidigera. Slovo YACCA je fonetický prepis výslovnosti rastliny yucca, keďže pôvodný obyvatelia názov rastliny vyslovujú ako yacca.


Výrobca produktu spoločnosť EGYM, Kempen, Nemecko okrem Slovenskej republiky dováža a distribuuje doplnok výživy Golden Yacca aj do iných krajín v Európe: Česko, Maďarsko, Rakúsko, Rumunsko.

Spoločnosť EGYM Slovensko s.r.o. pôsobí v Slovenskej republike od roku 1993. Je výhradným dovozcom a distribútorom doplnku výživy Golden Yacca na základe poverenia od výrobcu produktu EGYM, Kempen, Nemecko.

od r. 1993

na slovenskom trhu

do 24 hodín

expresné doručenie 

členské zľavy

vernostný program 

viac ako 25000

spokojných zákazníkov 

 

Významné míľniky

r. 1993 - Zahájenie distribúcie doplnku stravy Golden Yacca v Slovenskej republike

r. 1997 - Rozšírenie produktovej rady o Golden Yacca Plus

r. 2000 - EGYM Slovakia s.r.o. preberá práva dovozu a distribúcie produktu Golden Yacca

r. 2003 – Sťahujeme sa do nových priestorov

r. 2008 - Registrovanie Ochrannej známky Golden Yacca

r. 2009 - Spúšťame náš prvý funkčný e-shop

r. 2011 - Do firmy nastupuje syn majiteľov Tomáš

r. 2014 - Sprísnenie pravidiel pre prezentáciu výživových doplnkov (nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) č. 1169/2011 a 1924/2006)

r. 2018 - Nový eshop - obsahovo aj vizuálne kvalitnejšia webová stránka goldenyacca.sk

 
 

EGYM Slovensko s.r.o. je členem asociace ČASP