Sme v tom spolu - bezpečnostné opatrenia počas karantény

<Zadajte anotáciu>

Neberieme zdravie ako samozrejmosť - zavedené opatrenia
počas karantény

Vážení zákazníci,
bezpečnostné opatrenia na zamedzenie šírenia koronavírusu (COVID-19) sa samozrejme týkajú aj nás vo firme EGYM Slovensko, čo ovplyvňuje aj naše bežné fungovanie vo firme. Všetci naši zamestnanci ako aj obchodní partneri robia všetko, čo je v ich silách, aby pre Vás aj naďalej v tejto výnimočnej situácii poskytovali služby na obvyklej vysokej úrovni.

Samozrejme, v súčasnej situácii, je na prvom mieste okrem spokojnosti našich zákazníkov aj zdravie našich zamestnancov. V našich kanceláriách a logistických centrách našich partnerov sa podnikli rozsiahle ochranné opatrenia, aby sme pomohli spomaliť šírenie koronavírusu. Zároveň však dbáme aj o to, aby k Vám vaša objednávka dorazila spoľahlivo a bezpečne.

• Budú všetky výrobky aj naďalej dostupné?

Všetky produkty uvedené na eshope máme skladom a momentálne nehrozí, žeby v najbližšej budúcnosti došlo k nedostupnosti tovaru.

S ohľadom na všetkých našich zákazníkov by sme vás preto chceli požiadať, aby ste objednávku u nás zadali ako zvyčajne, teda v obvyklých množstvách a iba v prípade potreby, aby sme vyhoveli požiadavkám všetkých našich zákazníkov.

• Musím očakávať oneskorenie zásielky?

Vzhľadom na vysoký objem objednávok a celkové zvýšenie nárokov na našich prepravcov, doručujeme balíky v dodacej lehote 2-3 pracovných dní. Náš logistický tím však veľmi usilovne pracuje na tom, aby k vám balík dorazil čo najrýchlejšie. 

Hneď ako bude vaša objednávka na ceste, dostanete upozornenie o preprave s odkazom na zvolenú doručovaciu službu. Pomocou tohto odkazu môžete sledovať stav doručenia vašej zásielky a v prípade potreby zmeniť čas a dátum doručenia.

• Servis a platba

Z dôvodov obmedzení platných v súvislosti s núdzovým stavom vyhláseným na území SR a následnými uzneseniami vlády o krízových opatreniach pri doručovaní zásielok na dobierku, prepravní partneri Zásielkovňa a DPD umožňujú úhradu dobierkovej sumy iba bezhotovostne, prostredníctvom platobnej karty.

• Bezpečné doručenie

Podľa Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) je pravdepodobnosť rizika nákazy koronavírusom prostredníctvom balíka, ktorý prešiel veľké vzdialenosti a bol vystavený rôznym vonkajším podmienkam a teplotám, je veľmi nízke. Štúdie naznačujú, že koronavírus môže prežiť na povrchoch iba krátku dobu.

Chráňte seba aj ostatných! Pri preberaní zásielky nezabúdajte na ochranné opatrenia – rúško a následná dezinfekcia rúk.

Radi by sme využili túto príležitosť a poďakovali sa vám za pochopenie a zachovanú priazeň aj v tomto nezvyčajnom období. Sme radi, že vám aj naďalej pomáhame s upevňovaním vašej vitality, aby ste každým dňom boli lepšou verziou samého seba.

Dbajte o seba a zdravie svojich blízkych a priateľov! Veríme, že táto situácia čo najskôr poľaví a všetko sa vráti späť do normálu.

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu
  • Marketing Používajú sa na reklamu a marketingové účely