Golden Yacca a jej účinky na zvieratá

<Zadajte anotáciu>

Vedeli ste, že aj zvieratá môžu užívať výživový doplnok Golden Yacca rovnako ako ľudia? Užívanie tohto doplnku nesie so sebou veľa výhod, ktoré sa môžu prejaviť na celkovej vitalite a životnej pohode vášho štvornohého miláčika. K prírodným doplnkom výživy sa dnes prikláňa aj mnoho alternatívnych veterinárov, aby doplnili liečbu alebo zmiernili príznaky niektorých nežiadúcich prejavov chorôb.

Čo je Golden Yacca a ako pôsobí v tele zvierat?
Golden Yacca je doplnok stravy s obsahom saponínov, nejedná sa o liek. Výživový doplnok nie je určený ako náhrada pestrej stravy ani liekov. U domácich maznáčikov nedokážeme povedať na 100 percent, ako a v akej miere dokáže užívanie Golden Yaccy ovplyvniť celkový zdravotný stav zvieraťa. Samotné užívanie tohto výživového doplnku sa však odporúča, a to z toho dôvodu, že ako je už známe, saponíny obsiahnuté v Golden Yacce napomáhajú k odstráneniu škodlivých elementov a usadenín z tela, teda napomáhajú k celkovej detoxikácii organizmu. Čo pomáha ľuďom, môže teda pomôcť aj zvieratám, pretože podobné problémy majú aj naši miláčikovia - psy a mačky.

Golden Yacca pre psov

Na základe recenzií našich zákazníkov evidujeme prípady, kedy bol produkt Golden Yacca podávaný psom s obmedzenou mobilitou. Tá trápi psov podobne ako ľudí. Majitelia okrem podávania predpísaných veterinárnych liekov svojim psom denne pridávali kapsule Golden Yaccy do krmiva a pozorovali postupné zlepšenie ich vitality. Mali sme prípady, keď psy, ktorí sa sotva postavili na zadné nohy sa po pár mesiacoch užívania Golden Yaccy v kombinácii s liečivami normálne pohybovali a behali, bez akýchkoľvek náznakov ťažkostí. Najviditeľnejšie výsledky boli dosiahnuté u jedincov, u ktorých nežiaduce príznaky netrvali dlhšie ako 2-3 roky. Efekt saponínov potom v závislosti od dĺžky ochorenia a veku psa prudko klesal.

Dávkovanie doplnku stravy Golden Yacca pre psov a mačky

Odporúčaná denná dávka pre stredné plemená psov (v dospelosti do 25 kg) sú 2 kapsuly denne (1-0- 1). Trpasličie plemená (v dospelosti do 5 kg) užívajú 1 kapsulu denne (1/2-0-1/2). Veľkým plemenám psov (v dospelosti do 40 kg) podávajte max. 3 kapsuly denne (1-1-1).

U mačiek dávkujeme výživový doplnok Golden Yacca tiež podľa hmotnosti. Priemerná mačka obyčajne váži 2 až 7 kg - hmotnosť závisí od plemená a veku mačky. V tomto prípade odporúčame podávať max. 2 kapsuly Golden Yaccy denne, ktoré môžete rozdeliť na viac denných dávok. 

U väčších plemien mačiek, ktoré dorastajú do hmotnosti až 12 kg, môžete dávkovať 3 kapsuly denne.

Celé tobolky Golden Yacca odporúčame pridať priamo do krmiva. Prášok v tobolkách Golden Yacca má výraznú horkú chuť a môže sa stať, že pes alebo mačka nebude chcieť vodu alebo potravu konzumovať, keď do nej obsah kapsuly zamiešate.

Zásady ochrany osobných údajov

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...